Sterowniki

Sterowniki Baumer hhs mogą być montowane na maszynach różnych producentów.

Szerokie zastosowanie sterowników Baumer hhs

Sterowniki Baumer hhs mogą być montowane na maszynach różnych producentów. Umożliwiają podłączenie czujników, en koderów oraz automatycznie wykrywają każdy inny sprzęt do nich podłączony. Sterownik operuje głowicami klejowymi zarówno kleju zimnego jaki i gorącego przesyłając sygnały w bardzo krótkich interwałach czasowych. W rezultacie otrzymujemy identyczny ciąg wzoru klejenia na każdym produkcie. Sterownik i maszyna mogą przesyłać między sobą dane w obu kierunkach.

A – Sterownik Xtend3

Wyposażony w oprogramowanie typu smart oraz technologię multi-touch. Nowo zaprojektowana modułowa konstrukcja sterownika Xtend3 oferuje możliwość konfigurowania wzorów klejenia w wielu wariantach jak również umożliwia zintegrowanie systemów kontroli jakości. Interfejs użytkownika to 21.5” ekran dotykowy w formacie 16:9 i technologii full HD. Proste w użytkowaniu oprogramowanie pozwala na obsługę niemal nieróżniącą się od obsługi popularnych tabletów. Wbudowany system automatycznej detekcji komponentów Baumer hhs w znaczącym stopniu redukuje czynności związane z konfiguracją.

  • 21.5” wyświetlacz multi-touch
  • automatyczna detekcja komponentów Baumer hhs
  • komunikacja z pompami zimnego kleju i agregatami topiącymi
  • centralizacja wszystkich danych
  • połączenie sieciowe umożliwiające zdalną diagnozę
  • spersonalizowana autoryzacja dostępu
  • statystyki produkcji
  • śledzenie produktu według zasady fail-safe
  • aplikacja monitorująca pracę dla systemów Android i IOS.

B – Sterownik Xpect

Sterowniki Xpect – intuicyjne, wydajne, niezawodne.

Nowa generacja sterowników Xpect korzysta z zaawansowanego i sprawdzonego oprogramowania sterowników Xtend2. Są one zatem idealnym rozwiązaniem do kontroli aplikacji kleju w przypadku mniej wymagających produkcji.

Ekran jak i sterownik wystepują jako osobne komponenty, co pozwala niejednokrotnie na ich optymalny i niezależny montaż na maszynie eliminując przy tym konieczność użycia długich przewodów do głowic klejowych.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu zasilania sterownik jest odporny na wahania napięć zapewniając możliwość pracy bez zastosowania stabilizatorów napięcia UPS.

Regulacja ciśnienia odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Ustawienia fabryczne mogą być przywrócone w każdym czasie co zapewnia stabilną produkcję. Ustawienie krzywej ciśnień pozwala operatorowi wprowadzać zmiany w prosty sposób i jest przedstawione w sposób graficzny. Istotne dane jednostek klejenia na gorąco są wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranie dotykowym.

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy. Pomożemy.

Kontakt ws. produktu

Dział systemy klejące i serwis

Wiktor Gruchociak
tel: +48 604 481 113

Jako firma stawiamy na nieustanny rozwój. Zależy nam na tym, by świadczone przez nas usługi i dostarczane produkty były zgodne z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy więc do pozostawienia opinii na nasz temat.

Najnowsze aktualności

Międzynarodowe targi techniki pakowania i etykietowania

Zapraszamy wszystkich obecnych oraz przyszłych Klientów na nasze stoisko na Międzynarodowych targach techniki pakowania i etykietowania TAROPAK. Targi odbędą się w dniach 27-29 września br., a nasza firma będzie miała swoje stanowisko oznaczone numerem 45 w Hali 6, w...

AB System wspiera Powiat Leszczyński

W związku z zainstniałą sytuacją epidemiologiczną, firma AB System postawnowiła wesprzeć Powiat Leszczyński, przekazując 1000 litrów środków dezynfekujących, za co otrzymaliśmy podziękowanie od Starosty Leszczyńskiego Pana Jarosława Wawrzyniaka. Poniżej treść...

Nowej generacji sterownik Xact

Przedstawiamy Państwu nowoczesny i zarazem przełomowy sterownik Xact. Ze względu na bardzo dobre przełożenie ceny do funkcjonalności znajduje on zastosowanie zarówno w małych, jak i średnich firmach.Pobierz kartę produktu w wersji anglojęzycznej:Karta produktu...

Podejście jakościowe

Nasza firma stawia na nieustanny rozwój. Dlatego od lat regularnie poddajemy się audytom jakościowym.

AB SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Wolności 18
64-130 Rydzyna

tel.: +48 65 526 00 00
fax: +48 65 526 00 00

e-mail:
info@ab-system.eu