O firmie

Poznajcie Państwo AB System – firmę, która ma misje kompleksowego wspierania Klientów

Historia firmy

AB System Sp. z o. o. z siedzibą w Rydzynie rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku kontynuując pracę firmy AB System S. C. Nasi pracownicy władają językami obcymi, są wykwalifikowani i elastyczni oraz łatwo dostępni dla klienta.

Od roku 2002 specjalizujemy się w dystrybucji klejów termotopliwych oraz dyspersyjnych renomowanej marki H.B. Fuller. W swojej ofercie posiadamy kleje HOT-MELT, kleje dyspersyjne, kleje poliuretanowe, dodatki uszlachetniające oraz środki do czyszczenia zabrudzeń klejowych. Nasze produkty wykorzystywane są do klejenia wszelkiego typu opakowań z różnych materiałów, etykietowania oraz do oprawy książek a także do paletyzacji. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą klejów, ale również doradztwem technicznym, przeprowadzaniem testów jakościowych i wydajnościowych na naszych produktach u klienta oraz serwisem przygotowawczym do zmiany kleju w procesie technologicznym. Asortyment naszych produktów jest bardzo szeroki.. Naszym klientom gwarantujemy powtarzalność produktu, wysoką jakość zarówno towaru jak i obsługi.

Nasza dewiza: „ Przez jakość do perfekcji”

Pracownicy firmy znają i utożsamiają się z tą polityką oraz świadomie podejmują i realizują wszystkie działania, aby urzeczywistnić Politykę Jakości i osiągać wytyczone cele.

Od roku 2009 jako jedyny oficjalny dystrybutor zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem systemów Baumer HHS Gmbh., doradztwem technicznym, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym na terenie Polski, Czech i Słowacji. W swojej ofercie posiadamy kompletne układny nanoszenia dyszowo kleju dyspersyjnego i termo topliwego dedykowane do maszyn przemysłu poligraficznego, przetwórstwa tektury falistej oraz dla linii pakowania końcowego. Bardzo mocnym punktem naszej oferty są również komponenty kontroli jakości o które można rozbudować systemy nakładania kleju. Należą do nich czytniki kodów kreskowych, skanery kleju nakładanego dyszowo i liniowo oraz wyrzutniki wadliwych produktów.

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy. Pomożemy.

Jako firma stawiamy na nieustanny rozwój. Zależy nam na tym, by świadczone przez nas usługi i dostarczane produkty były zgodne z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy więc do pozostawienia opinii na nasz temat.

Najnowsze aktualności

Międzynarodowe targi techniki pakowania i etykietowania

Zapraszamy wszystkich obecnych oraz przyszłych Klientów na nasze stoisko na Międzynarodowych targach techniki pakowania i etykietowania TAROPAK. Targi odbędą się w dniach 27-29 września br., a nasza firma będzie miała swoje stanowisko oznaczone numerem 45 w Hali 6, w...

AB System wspiera Powiat Leszczyński

W związku z zainstniałą sytuacją epidemiologiczną, firma AB System postawnowiła wesprzeć Powiat Leszczyński, przekazując 1000 litrów środków dezynfekujących, za co otrzymaliśmy podziękowanie od Starosty Leszczyńskiego Pana Jarosława Wawrzyniaka. Poniżej treść...

Nowej generacji sterownik Xact

Przedstawiamy Państwu nowoczesny i zarazem przełomowy sterownik Xact. Ze względu na bardzo dobre przełożenie ceny do funkcjonalności znajduje on zastosowanie zarówno w małych, jak i średnich firmach.Pobierz kartę produktu w wersji anglojęzycznej:Karta produktu...

Podejście jakościowe

Nasza firma stawia na nieustanny rozwój. Dlatego od lat regularnie poddajemy się audytom jakościowym.

AB SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Wolności 18
64-130 Rydzyna

tel.: +48 65 526 00 00
fax: +48 65 526 00 00

e-mail:
info@ab-system.eu