Prześlij opinię

… bo zdanie naszych Klientów jest dla nas kluczowe

Cele ankiety

Informacje zwrotne dotyczące tego, jak odbierają Państwo naszą firmę są dla nas bardzo ważnym sygnałem, dzięki któremu wiemy, jak jesteśmy przez naszych Klientów odbierani i co jeszcze możemy ulepszyć, żeby Państwa doświadczenia związane ze współpracą z nami były jeszcze lepiej dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb.

Wynika to z faktu, że zależy nam na tym, aby nieustannie pracować nad tym, by stopień zadowolenia naszych Klientów wzrastał.

Z tego właśnie powodu będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli wypełnicie Państwo poniższy formularz. Jest on bardzo krótki i przejrzysty, a jego wypełnienie zajmuje poniżej 1 minuty.

Dane, które Państwo pozostawicie traktowane są zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, a ich treść posłuży nam do analizy obecnego stanu firmy.
Dane kontaktowe mogą okazać się przydatne, jeśli chcielibyśmy się z Państwem skontaktować w celu lepszego zrozumienia Państwa sugestii i oceny.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas oraz za Państwa informacje zwrotną.

Ankieta dotycząca poziomu satysfakcji Klienta

Jak oceniasz naszą firmę?

2 + 3 =

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy. Pomożemy.

Jako firma stawiamy na nieustanny rozwój. Zależy nam na tym, by świadczone przez nas usługi i dostarczane produkty były zgodne z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy więc do pozostawienia opinii na nasz temat.

Najnowsze aktualności

Międzynarodowe targi techniki pakowania i etykietowania

Zapraszamy wszystkich obecnych oraz przyszłych Klientów na nasze stoisko na Międzynarodowych targach techniki pakowania i etykietowania TAROPAK. Targi odbędą się w dniach 27-29 września br., a nasza firma będzie miała swoje stanowisko oznaczone numerem 45 w Hali 6, w...

AB System wspiera Powiat Leszczyński

W związku z zainstniałą sytuacją epidemiologiczną, firma AB System postawnowiła wesprzeć Powiat Leszczyński, przekazując 1000 litrów środków dezynfekujących, za co otrzymaliśmy podziękowanie od Starosty Leszczyńskiego Pana Jarosława Wawrzyniaka. Poniżej treść...

Nowej generacji sterownik Xact

Przedstawiamy Państwu nowoczesny i zarazem przełomowy sterownik Xact. Ze względu na bardzo dobre przełożenie ceny do funkcjonalności znajduje on zastosowanie zarówno w małych, jak i średnich firmach.Pobierz kartę produktu w wersji anglojęzycznej:Karta produktu...

Podejście jakościowe

Nasza firma stawia na nieustanny rozwój. Dlatego od lat regularnie poddajemy się audytom jakościowym.

AB SYSTEM Sp. z o.o.
ul. Wolności 18
64-130 Rydzyna

tel.: +48 65 526 00 00
fax: +48 65 526 00 00

e-mail:
info@ab-system.eu